Apie mus

Pirma reikėtų pasakyti, kas tie mes?

 

Laura ir Maksimilianas, tai esame mes - miškotakais.lt sumanytojai. Šis projektas gimė iš mūsų neišvengiamo noro žygiuoti, pažinti gamtą ir nerti į jos grožį ir ramybę. Kaip ir viskas, kas gera, atradę tai kila noras pasidalinti mūsų atradimais su kaip įmanoma daugiau bendražygiu.

 

Mūsų tikslas yra įtraukti kaip įmanoma daugiau aktyvių žmonių į gamtos pažinimo ir atradimų kupiną kelionę. Žygiai yra nuostabūs būdas grįžtį į gamtą nes:

  • lėtas greitis leidžia ne tik pamatyti daugiau, bet ir pajausti akimirką; 

  • aktyvus judėjimas atplešia mus nuo telefonų, o dažnai netgi nuo pasišnekėjimų - liekam tik mes su gamta;

  • žygiuojant miškais ne tik pravediname plaučius grynu oru, bet ir galvą nuo pastoviai atakuojančių minčių.

Miškuose viskas tampa daug paprasčiau, o kūnas pats atranda pamirštą kelią į savę.

 

Mūsų tikslas sudominti dar neatradusius vaikščiojimo malonumų ir tęsti keliones po miškus su jau priklausomais nuo žygiavimo. Norime skatinti sveiką kūnui ir psichologinei savijautai užsiėmimą. Taip pat, tai puikus būdas pažinti Lietuvos kraštovaizdį, nes žygiuojame naujai atrastais ar jau žinomais, tačiau dar ne visų praeitais miško takais. 

Maksimilianas

Žygio vedlys, žmogus, kurį visi išgirs ir prisimins. Žmogus, kuris kelis kartus paklaus ar tikrai norite eiti sunkesniu keliu. 

Laura

Žmogus, kuriо nėra nuotraukose ir kuris neduoda ramybės fotografuodamas, kad kiti jose būtų. Žygio metu neleis pasijausti pamirštu ir reikalaus eiti sunkesniu keliu.